ХИМИЯ, СРОЧНО, ДАЮ 35 БАЛЛОВ, ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА 1. Укажи ряд металів, які будуть витісняти

атоми Феруму з його солі FeBr3 . а)Mg,Al,Mn б)Ag,Hg,Pt в)Pb,Cd,Co 2. Допиши реакцію хімічного процесу взаємодії Mn із кобальт сульфатом CoSO4 . Mn + CoSO4 = 3. Під час хімічної взаємодії розчину сульфатної кислоти H2SO4 з барій хлоридом BaCl2 утворився осад. Зазнач формулу сполуки, яка випадає в осад. 4. Розчином сульфатної кислоти подіяли на магній карбонат MgCO3. У результаті взаємодії виділився газ. Встанови формулу газу, який виділився та сумму усіх коефіцієнтів цієї хімічної реакції. Формула газу: Сума усіх коефіцієнтів реакції: 5. Під час взаємодії нікель( II ) броміду NiBr2 з лугом LiOH утворився осад. Зазнач його формулу. Формула осаду: 6. Під час взаємодії нікель йодиду NiI2 з аргентум нітратом AgNO3 утворився осад. Встанови формули хімічних сполук, які утворилися в результаті цього процесу: NiI2 + 2 AgNO3 = 7. На сіль кальцій карбонат CaCO3 подіяли розчином кислоти. У результаті цього хімічного процесу виділився газ. Встанови формулу кислоти і формулу газу. Напиши рівняння хімічної реакції та вкажи коефіцієнти

Ответы на вопрос

Отвечает Букарева Катя.

1. В

2. Mn + CoSO4 = Co + Mn(SO4)2

3. BaSO4

4. газ: CO2

сумма: 17

5.LiBr2

6.NiI2 + 2 AgNO3 = Ni(NO3)3 + 2AgI

7.CaCO3 + 2HCI = CaCI2 + CO2 + H2O