У рiвнянні 2у - х = 6 виразити змінну у через змінну х та змінну х через змінну у O y=2x+6; x=6-2y

y=x:2+3; x=2y-6 y=2x+6; x=2y-6 y=x:2+6; x=6-2y 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабунина Сонечка.

1)

2y- x = 6 \\ 2y = 6 + x \:  \:  \:  | \div 2  \\ y = 3 + 0.5x

2)

2y - x = 6 \\ x = 2y - 6