Виразити в рівнянні змінну х через змінну у, змінну у через змінну х. Знайти два будь - яких

розв'язки рівняння: 7х + 4у = -6.

Ответы на вопрос

Отвечает Русс Герман.

Ответ:

Объяснение:

7х+4у+6=-6+6

7х+4у+6=0