Виразити в рівнянні змінну у через замінну х, змінну х через змінну у. Знайти два будь-яких

розв’язки рівняння: 6х – 5у = 11.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреевна Анастасия.

6х - 5у = 11

6х = 11 + 5у                  5у = 6х - 11

х = (11+5у)/6                 у = (6х-11)/5

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

если х = 2

у = (6·2-11)/5 = (12-11)/5 = 1/5 = 0,2

- - - - - - - - -

если у = 2

х = (11+5·2)/6 = (11+10)/6 = 21/6 = 7/2 = 3 1/2 = 3,5

Вiдповiдь: (2; 0,2), (3,5; 2).