Допоможіть розв'язати рівняння: 7х-(х+6)=6( х- 1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Друченко Миша.

Ответ:

7х-(х+6)=6( х- 1)

7x-x-6=6(x-1)

6x-6=6(x-1)

6x-6=6x-6

6x-6x=6-6

6x-6x=0

0x=0

x=0