Знайдіть сьомий член арифметичної прогресії, якщо шостий і восьмий члени дорівнюють відповідно 45

і 53.

Ответы на вопрос

Отвечает Туктарова Динара.

\displaystyle\bf\\a_{6} =45\\\\a_{8} =53\\\\a_{7} = \ ?\\\\\\a_{7} =\frac{a_{6}+a_{8}  }{2} =\frac{45+53}{2}=\frac{98}{2}  =49\\\\\\Otvet \ : \ a_{7}=49