Обчисліть значення похідної функції у=-х⁴ у точці х0=-1срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Дарья.

Відповідь:       y'(- 1 ) = 4 .

Пояснення:

      у = - х⁴   у точці х₀= - 1 .

   y ' = ( - x⁴ )' = - 4x³ ;       y'(- 1 ) = - 4 * (- 1 )³ = - 4 * (- 1 ) = 4 ; y'(- 1 ) = 4 .