Обчисліть значення похідної функції f у точці x0 : Обчисліть значення похідної функції f у точці x0

: 1) f(x)=e^x tgx, x0 = 0;​

Ответы на вопрос

Отвечает Македонский Олег.

Ответ:

1

Объяснение:

f(x)=e^xtgx\\x_0=0\\f`(x_0)=?\\\\f`(x)=(e^xtgx)`=(e^x)`tgx+e^x(tgx)`=e^xtgx+\frac{e^x}{cos^2x}\\\\f`(x_0)=f`(0)=e^0tg0+\frac{e^0}{cos^20}=1*0+\frac{1}{1^2}=0+1=1