обчисліть значення похідної функції f у точці x0 : обчисліть значення похідної функції f у точці

x0. f(x)=x-ln x,x0=3​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусманова Альмира.

Ответ:

\frac{2}{3}

Объяснение:

f(x)=x-lnx\\x_0=3\\f`(x_0)=?\\\\f`(x)=(x-lnx)`=1-\frac{1}{x}\\\\f`(x_0)=f`(3)=1-\frac{1}{3}=\frac{2}{3}