Запишіть систему рівнянь -3x+7y=2 i 2x-5y=-2. Запишіть рівняння, яке утвориться, якщо почленно

додати рівняння системи. Помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубаирова Диана.

Ответ: [ -3  7 ] [ x ]   [ 2 ]

[  2 -5 ] [ y ] = [-2 ]

Объяснение: (-3x + 7y) + (2x - 5y) = 2 + (-2)

                          x + 2y = 0

                           [ -1 2 ] [ x ] = [ 0 ]

                           [ 0 0 ] [ y ] [ 0 ]

                           2y = 0