Знайдіть проміжки зростання і спадання функції y=1/3^3-4x(0;4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Лысов Никита.

Ответ:Щоб знайти проміжки зростання і спадання функції y = 1/(3^(3-4x)) на інтервалі [0,4], спочатку знайдемо похідну цієї функції:

y' = (1/(3^(3-4x)))' = (-4ln(3)*(1/3^(3-4x))) = (-4ln(3)/3^(3-4x))

Щоб знайти проміжки зростання та спадання, потрібно знайти інтервали, де похідна додатня або від'ємна.

y' > 0, коли -4ln(3)/3^(3-4x) > 0. Розв'язуючи нерівність, отримаємо:

x < (3/4)log₃(3)

y' < 0, коли -4ln(3)/3^(3-4x) < 0. Розв'язуючи нерівність, отримаємо:

x > (3/4)log₃(3)

Отже, функція зростає на інтервалі (0, (3/4)log₃(3)) та спадає на інтервалі ((3/4)log₃(3), 4).

Объяснение:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!