Чи е число 7 коренем рiвняння: 1) x-3 = 4; 2) 28: x=5? срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Ишпахтин Илья.

Відповідь:

1) так; 2) ні

Пояснення:

1) x-3 = 4

х = 4+3

х = 7

7=7

7 є коренем рівняння;

2) 28: x=5

х = 28:5

х=5,6

5,6 не дорівнює 7

7 не є коренем цього рівняння.

Отвечает Пупена Ваня.

Объяснение:

1) х-3=4. 2)28:х=5

х=4+3. х=28:5

х=5,6

х=7

7-3=4