Визначити рівняння прямої, що проходить через точки (3, -4) і (-1, 8)


Ответы на вопрос

Отвечает Громова Вилена.

y = kx + b \\ (3; \:  - 4) \:  \:  \:  \:  \: ( - 1; \: 8) \\ \displaystyle\bf\\\left \{ {{3k + b =  - 4} \atop { - k + b = 8  \:  \:  |  \times(  - 1)}} \right.  \\  \displaystyle\bf\\ + \left \{ {{3k + b =  - 4} \atop {k - b =  - 8 }} \right.  \\  \\ 3k + k =  - 8 - 4 \\ 4k =  - 12 \\ k =  - 12 \div 4 \\ k =  - 3 \\  \\  - ( - 3) + b = 8 \\ b = 8 - 3 \\ b = 5 \\  \\ otvet \:  \:  \:  \: y =  - 3x + 5