Запишіть рівняння прямої, яка проходить через точки A(4;-6) і B(-8;-12). запишіть рівняння та

побудуйте графік прямої, яка паралельна до даної і проходить через точку C(0;3).​

Ответы на вопрос

Отвечает Мереке Мади.

Объяснение:

Уравнение прямой, проходящей через 2 точки:

\frac{x-x_1}{x_2-x_1}=\frac{y-y_1}{y_2-y_1}\; .\\\\1)\; \; A(4;-6)\; \; ,\; \; B(-8;-12)\\\\l:\; \; \frac{x-4}{-8-4}=\frac{y+6}{-12+6}\; \; \to \; \; \frac{x-4}{-12}=\frac{y+6}{-6}\; \; \to \; \; \frac{x-4}{2}=\frac{y+6}{1}\; ,\\\\x-4=2(y+6)\; \; \to \; \; x-4=2y+12\; \; ,\; \; 2y=x-16\; ,\; \; \boxed {y=\frac{1}{2}x-8}\\\\ili\\\\y=kx+b\; ,\\\\A(4;-6)\, :\; \; -6=k\cdot 4+b\; \; ,\; \; 4k+b=-6\\\\B(-8;-12)\, :\; \; -12=k\cdot (-8)+b\; \; ,\; \; \; -8k+b=-12\\\\\left \{ {{4k+b=-6} \atop {-8k+b=-12}} \right. \; \ominus \;  \left \{ {{4k+b=-6} \atop {12k=6\quad }} \right. \; \; \left \{ {{b=-6-4k} \atop {k=\frac{1}{2}\qquad }} \right. \; \; \left \{ {{b=-6-2=-8} \atop {k=\frac{1}{2}\qquad \quad }} \right. \; \; \to \; \; y=\frac{1}{2}x-8

2)\; \; l\parallel l_1\; \; \to \; \; \; k=k_1\; \; ,\; \; \; \; C\in l_1\\\\C(0;3)\, :\; \; y=\frac{1}{2}x+b\; \; ,\; \; 3=\frac{1}{2}\cdot 0+b\; \; \to \; \; b=3\\\\\boxed {l_1:\; \; y=\frac{1}{2}x+3}