6*|x-2|= 3,9 скока будет ​


Ответы на вопрос

Отвечает Абулхайрова Асель.

Ответ:

x = 2 - 0,65 = 1,35

Объяснение:
поставьте спасибо

Отвечает Папуловских Катя.

Для розв'язку цього рівняння необхідно спочатку виразити змінну x, ділячи обидві частини на 6:

| x - 2 | = 3,9 / 6

| x - 2 | = 0,65

Тепер можна записати два рівняння:

x - 2 = 0,65

x - 2 = -0,65

Розв'язуючи перше рівняння, отримаємо:

x = 2 + 0,65 = 2,65

Розв'язуючи друге рівняння, отримаємо:

x = 2 - 0,65 = 1,35

Отже, маємо два корені рівняння: x1 = 2,65 та x2 = 1,35.