Скільки п'ятицифрових чисел, усі цифри в яких різні, можна скласти із цифр 1, 2, 3, 4, 5, якщо ці

числа мають починатися: 1) з цифри 1

Ответы на вопрос

Отвечает Жалдагареев Альберт.

Ответ:

24

Объяснение:

1*4*3*2*1=12*2=24