Задача: Загальна маса 8 пакетів борошна і 3 пакетів цукру становить 30 кг, а 4 пакетів борошна і 5

пакетів цукру - 22кг. Яка маса 1 пакета борошна і 1 пакета цукру?

Ответы на вопрос

Отвечает Кривотулова Лена.

Ответ:

делаем систему 1). 8х+3у=30 ; 4х+5у=22 . 2). 2(22-5у)+3у=30 ; 4х=22-5у .

3). 44-10у+3=30 ; 4х=22-5у . 4). 44-7у=30 ; 4х=22-5у . 5). 7у=-14 ; 4х=22-5у .

6). у=2 ; 4х=22-10 . 7). у=2 ; х=3 .Вот и все=)