Загальна маса 8 пакетів борошна і 3 пакетів цукру становить 30 кг , а 4 пакетів борошна і 5 пакетів

цукру -22 кг .Яка маса одного пакета боршна і яка маса одного пакета цукру?

Ответы на вопрос

Отвечает Талипова Руслана.

Делаем систему 1). 8х+3у=30 ; 4х+5у=22 . 2). 2(22-5у)+3у=30 ; 4х=22-5у .
3). 44-10у+3=30 ; 4х=22-5у . 4). 44-7у=30 ; 4х=22-5у . 5). 7у=-14 ; 4х=22-5у .
6). у=2 ; 4х=22-10 . 7). у=2 ; х=3 .Вот и все=)

Отвечает Корнилов Иван.

8x+3y=30
4x+5y=22
x=(30-3y)/8
(30-3y)/2+5y=22
30+7y=44
y=2 кг
x=(30-6)/8=3 кг
Пакет боршна 3 кг
Пакет цукру 2 кг