Розв'язати задачу. Загальна маса 16 мішечків борошна та 6 пакетів цукру становить 60 кг, а 8

пакетів борошна і 10 пакетів цукру - 44. Знайти масу одного мішечка борошна і масу одного пакету цукру.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Александра.

Ответ:

Маса одного пакета борошна та одного пакета цукру - 5кг

Объяснение:

x-борошно y-цукор

\left \{ {{16x+6y=60} \atop {8x+10y=44}} \right.  \left \{ {{160x+60y=160} \atop {48x+60y=264}} \right.  \left \{ {{60y=600-160x} \atop {48x+600-160x=264}} \right. \left \{ {{60y=600-160x} \atop {-112x=-336}} \right.  \left \{ {{60y=600-480} \atop {x=3}} \right.  \left \{ {{y=2} \atop {x=3}} \right.

3+2=5(kg)