Маса 8 пакетів борошна та 3 пакета цукру дорівнюе 30 кг.Яка маса борошна та яка маса пакета цукру

якщо 5 пакета борошна на 13 кг більша за масу пакета цукру

Ответы на вопрос

Отвечает Долинский Ваня.

1 пакет борошна х кг

1 пакет цукру у кг

система рівнянь:

{х+у=30

{5х-у=13

у= 30-х

5х-30+х=13

6х=30+13

6х=43

х=43:6

х=7,16 (кг) - 1 пакет борошна

30-7,16=22,84 (кг) - 1 пакет цукру

Відповідь: маса 1 пакета борошна 7,16 кг, маса пакета цукру 22,84 кг.