На одній автостоянці було в 4 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 72 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

48 машин,  192 машины.

Пошаговое объяснение:

Пусть на первой стоянке х машин, тогда на второй 4х машин. Составим уравнение:

4х-72=х+72

3х=144

х=48

На  первой стоянке было 48 машин, на второй 4*48=192 машины.