На одній автостоянці було в 5 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 24 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку? Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кулмаханов Арсен.

Ответ: 12 машин и 60 машин было первоначально на стоянках.

Пошаговое объяснение:

                1-я стоянка       2-я стоянка

Было              х                         5х

Стало          х + 24                5х - 24

                              поровну

х + 24 = 5х - 24,

х - 5х = -24 - 24,

-4х = -48,

х = -48 : (-4),

х = 12.

Значит, на 1-й стоянке было 12 машин, а на 2-й стоянке их было

12 · 5 = 60 (машин).