На одній автостоянці було в 5 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 48 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Тимофей.

Пошаговое объяснение:

1 автостоянка — х машин было первоначально

2 автостоянка — 5х машин было первоначально

5х - 48 = х + 48

5х - х = 48 + 48

4х = 96

х = 96 : 4

х = 24

1 автостоянка = (х) = 24 машины было первоначально

2 автостоянка = (5х) = 5 * 24 = 120 машин было первоначально