Площа більшого з подібних квадратів дорівнює 20 см2. Знайдіть площу меншого квадрата, якщо

коефіцієнт подібності дорівнює 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Yeriskin Roman.
Площа меншого квадрата дорівнює 5 см2.

Пояснення:
Квадрати є подібними, тому вони мають однакові пропорції сторін. Коефіцієнт подібності 2 означає, що сторона меншого квадрата в два рази менша за сторону більшого квадрата.

Нехай x - сторона меншого квадрата, тоді сторона більшого квадрата буде 2x.

4 квадрати зі стороною x об'єднуються в квадрат зі стороною 2x.

Таким чином, площа меншого квадрата буде дорівнювати:
(Sx^2) / (4 * S(2x)^2) = x^2 / 16x^2 = 1/16 з площі більшого квадрата (20 см2).
Отже, x^2 = 20 см^2 * (1/16) = 1,25 см^2, що означає площу меншого квадрата дорівнює 5 см^2 ( так як 5 см * 5 см = 1,25 см^2).
Отвечает Белов Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

большой квадрат больше маленького в 2 раза

Значит площадь малого квадрата 20/2 = 10см2