Өрнектерді жазып, олардың мәнін тап.у мен 6 сандарының қосындысына 8-ді қос.10-ға 12 мен 6

сандарының айырмасын қос.60 пен 10 сандарының айырмасынан 30-ды азайт.8-ге 11 мен 7 сандарының айырмасын қос.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анастасия.

Ответ:

1).2+6=8 8+8=16 2) 12+6=18 10+18=28 3)60-10=50 50-30=20 4)11-7=4 8+4=12