Допоможіть з задачами--------1) На одній автостоянці було в 3 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій.

Коли з другої стоянки на першу перевели 48 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку?---2)У двох братів порівну горіхів. Якщо старший брат віддасть молодшому 16 горіхів, то в нього стане в 3 разів (-и) менше горіхів, ніж у молодшого. Скільки горіхів у кожного брата було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) x - исходное количество машин на 1-й стоянке.

3x-48=x+48

2x=48+48

x=96/2=48 - исходное количество машин на 1-й стоянке.

3·48=144 - исходное количество машин на 2-й стоянке.

2) x - исходное количество орехов у каждого брата.

3(x-16)=x+16

3x-48=x+16

2x=16+48

x=64/2=32

По 32 ореха было у каждого брата изначально.

Отвечает Мещалкина Настя.

Пошаговое объяснение:

задача 1

3х-48=х+48

2х=96

х=48 на первой стоянке

48*3= 144 на второй стоя

задача 2

(х-16)*3=х+16

3х-48=х+16

2х=48+16

2х=64

х=32