У двох братів порівну горіхів. Якщо старший брат віддасть молодшому 18 горіхів, то в нього стане в

5 разів (-и) менше горіхів, ніж у молодшого. Скільки горіхів у кожного брата було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бероева Лиза.

Пусть у каждого брата было по х орехов. Уравнение:

(х - 18) · 5 = х + 18

5х - 90 = х + 18

5х - х = 18 + 90

4х = 108

х = 108 : 4

х = 27

Вiдповiдь: 27 горiхiв було у кожного брата спочатку.