На одній автостоянці було в 3 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 36 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Корниенко Борислав.

Ответ:

48 и 144 автомобиля

Пошаговое объяснение:

x - на первой,

3x - на второй,

3x - 48 = x + 48

2x = 48 + 48

2x = 96

x = 48 (а)

48 * 3 = 144(а)