На одній автостоянці було в 3 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 12 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку? Відповідь: 1. На першій стоянці спочатку було машин (-и). 2. На другій стоянці спочатку було машин (-и).

Ответы на вопрос

Отвечает Меряшкина Катя.

Ответ:

Пусть на второй стоянке было вначале  х машин

а на первой- 3х

составляем уравнение

3х-12=х+12

3х-х=12+12

2х=24

х=24/2

х=12 на второй стоянке было вначале машин

3*12=36 на первой  стоянке было вначале   машин

Пошаговое объяснение: