На одній автостоянці було в 5 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки напершу

перевели 12 автомобілі (-ів), машин настоянках стало порівну. Скільки машин було наКожній стоянці спочатку?Відповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Гарманова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x + 12 = 5x - 12

5x - x = 12+12

4x = 24

x = 24:4

x = 6 машин было на первой автостоянке первоначально

6*5=30 машин было на второй автостоянке первоначально