Дано систему рівняння: [2x + y=5, 3X - 2y = 4.] якщо всі члени першого рівняння помножити на 2 і

рівняння почленно додати, То одержимо.. а) 7x = 14. б) 5x = 9 . в) 7y = 9. г )8 x = 16.

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинин Денис.

Ответ:

7x = 14

Объяснение:

2x + y=5

3x - 2y = 4

2x + y=5 (*2) ⇔ 4x + 2y = 10

4x + 2y +3x - 2y = 10 + 4

7x = 14 (a)