Дано систему рівнянь x-4y=9 2x+3y=5. Якщо всі члени першого рівняння помножити на -2 і почленно

додати до другого рівняння то одержимо а)11y=13б)-5у=-13в)-5у=18г)11у=18​

Ответы на вопрос

Отвечает Остапчук Дима.

Ответ:

Объяснение:

11у= -13

Отвечает Быкова Милена.

Ответ:

Решение системы уравнений (47/11; -13/11).

Объяснение:

Дано систему рівнянь x-4y=9 2x+3y=5. Якщо всі члени першого рівняння помножити на -2 і почленно додати до другого рівняння то одержимо

а)11y=13

б)-5у=-13

в)-5у=18

г)11у=18​

Решение:

х-4у=9

2х+3у=5

Умножить первое уравнение на -2:

-2х+8у= -18

2х+3у=5

Складываем уравнения:

-2х+2х+8у+3у= -18+5

11у= -13

у= -13/11

х-4у=9

х=9+4у

х=9+4*(-13/11)

х=4 и 3/11=47/11

Решение системы уравнений (47/11; -13/11).

Проверка:

х-4у=9

2х+3у=5

47/11-4*(-13/11)=47/11+52/11=99/11=9         9=9

2*47/11+3*(-13/11)=94/11-39/11=55/11=5      5=5, верно.