Знайти корінь рівняння √4x -1=1.A) -14;Б) -20;B) 14;Г) 20.


Ответы на вопрос

Отвечает Лавренец Данил.

Ответ: Г) 20.

Объяснение:

Для знаходження кореня рівняння √4x - 1 = 1, спочатку виділимо √4x окремо:

√4x - 1 = 1

Додамо 1 до обох боків рівняння:

√4x = 2

Тепер піднесемо обидва боки рівняння до квадрату для скасування кореня:

(√4x)² = 2²

4x = 4

Розділимо обидва боки рівняння на 4:

x = 1

Отже, корінь рівняння √4x - 1 = 1 дорівнює x = 1.

Варіант Г) 20.