Вирішіть будь ласка скоріше. На двох стійках 70 м’ячів. Якщо з першої стійки взяти 25% м’ячів, то

на ній стане на 14 м’ячів більше, ніж на другій. Скільки м’ячів було на кожній стійці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сапёров Кузя.

Ответ:

Пусть на первой стойке x мячей

На второй 70-x мячей

Потом с первой четверть мячей убрали и все равно на ней осталось на 14 больше. Составим ур-ние

x-0.25x-14=70-x

7x=280+56

x=48

А на второй 70-x=70-48=22

Объяснение: