на двох полицях стоять книжки. Якщо з першої поставити на другу 45 книжок , то га двох полтцях

стане порівну. Якщо ж із другої полки переставити на першу 20 книжок , то на першій їх стане втричі більше. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Рамкулова Алиса.

Объяснение:

Нехай на першій полиці - х книжок, а на другій - у книжок.     ⇒

{x-45=y+45           {x-y=90 |×3        {3x-3y=270

{x+20=(y-20)*3     {x+20=3y-60      {x-3y=-80

Віднімаємо із першого рівняння друге.

2x=350 |÷2

x=175.     ⇒

175-y=90

y=85.  

Ответ: на першій полиці - 175 книжок, а на другій - 85 книжок.