у двох шафах стояли книжки якщо з першої шафи переставили в другу 10 книжок то в обох шафах книжок

стане порівну якщо із другої шафи переставити в першу 44 книжки то в ній залишиться в 4 рази менше книжок ніж у першій скільки книжок було в кожній шафі

Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Витя.

В первой было x , а стало x-10, а второй раз стало x+44

Во второй было y , а стало y+10, а во второй раз x-44

Сложим систему

1.

[x-10=y+10

[4(y-44)=x+44

2. [x-y=20

[4y-x=220

Подставим , что x-y=20

3y=240

y=80

x=100

В первом шкафу было 100 книг , а во втором 80