У двох шафах стоять книжки. Якщо з першої шафи переставити 10 книжок на другу, то в обох шафах.

стане порівну книжок. Якщо з другої шафи переставали у першу 44 книжки, то в ній залишиться у 3 рази менше книжок, ніж у першій. Скільки книжок у кожній шафі?

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Али.

Нехай 1 шафа - х книжок, 2 шафа - y книжок.

x-10=y+10

x=y+20

x+44=(y-44)×3

x+44=3y-132

x-3y= -176

Способом постановки:

y+20-3y= -176

-2y= -196

y=98

x=98+20=118

Відповідь: 118, 98.