На двох полицях стоїть 88 книжок. Якщо з другої полиці 5 книжок переставити на першу, то на першій

стане на 20% більше книжок, ніж на другій. Знайти скільки було на кожній полиці спочатку!​

Ответы на вопрос

Отвечает Рощин Слава.

Ответ:

43 книжки, 45 книжок.

Объяснение:

Нехай на першій полиці було х книжок,  на другій у книжок.

Тоді х+у=88

і  х+5=1,2(у-5)

Розв"яжемо систему рівнянь:

х=88-у

х+5=1,2у-6

х=1,2у-11

х=88-у

1,2у-11=88-у; 2,2у=99;  у=45

На другій полиці було 45 книжок, на першій 88-45=43 книжки