При яких значеннях k проходить через точку A (-3,4) y=kx+2​


Ответы на вопрос

Отвечает Карнавина Настя.

Нехай графік функції у=kx+2 проходить через точку А(-3; 4), тоді х= -3 і у=4.

Підставимоу функцію значення х та у та отримаємо рівнчння:

4= -3k+2

-3k = 2

k = -2/3

Відповідь: k = -2/3.