ПОМОГИТИ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!! 4.(26) Встановіть відповідність між рівняннями(1-4) та кількостями їх

коренів ( A - Д ) Д немає коренів Г безліч коренів В 1 корінь Б 2 корені А з корені 1. 2(x + 5) = 0, 2x + 9 2. 2(x + 5) - 1 = 2x + 9 3. 2(x + 5) = 2x + 9 4. (x + 4)(x - 1, 2) = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Максим.

1) В

2(x + 5) = 0.2x + 9 \\ 2x + 10 = 0.2x + 9 \\ 2x - 0.2x = 9 - 10 \\ 1.8x =  - 1 \\ x =  -  \frac{10}{18}  \\ x =  -  \frac{5}{9}

2) Г

2(x + 5) - 1 = 2x + 9 \\ 2x + 10 - 1 = 2x + 9 \\ 2x - 2x = 9 - 9 \\ 0 = 0

3) Д

2(x + 5) = 2x + 9 \\ 2x + 10 = 2x + 9 \\ 2x - 2x = 9 - 10 \\ 0 =  - 1

4) Б

(x + 4)(x - 1.2) = 0 \\ 1) \:  \: x  +  4= 0 \\  x_{1} = - 4 \\ 2) \:  \: x - 1.2 = 0  \\ x _{2} = 1.2