При якому значенні b: а) ріняння (3-b)x=7 моє корінь, який дорінює (-4) ? б) не має коренів ?


Ответы на вопрос

Отвечает Утенков Тимофей.

Ответ:

а) Щоб рівняння (3-b)x=7 мало корінь, який дорівнює (-4), можна підставити x = -4 в ліву і праву частини рівняння і отримати ідентичність:

(3-b)(-4) = 7

Розкриваємо дужки:

-12 + 4b = 7

Переносимо -12 на праву сторону:

4b = 19

Ділимо обидві частини на 4:

b = 19/4

Таким чином, при значенні b = 19/4 рівняння (3-b)x=7 має корінь, який дорівнює (-4).

б) Якщо коефіцієнт b в рівнянні (3-b)x=7 дорівнює 3, то ми отримуємо рівняння 0x=7, що неможливо, оскільки добуток будь-якого числа на 0 дорівнює 0, а не 7. Таким чином, при b = 3 рівняння (3-b)x=7 не має коренів.