Внести множник під знак кореня a)2√5 б)-4√5 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Долганов Стёпа.

a) Щоб внести множник під знак кореня √, необхідно помножити корінь на корінь з цього множника. Тому:

2√5 = √(2²×5) = √20

б) Аналогічно:

-4√5 = √((-4)²×5) = √80

Отже, можна записати:

a) 2√5 = √20

б) -4√5 = √80

Отвечает Агрест Вадим.

Відповідь:

a) 2√5 можна записати у вигляді √(2^2 × 5) = √20

б) -4√5 можна записати у вигляді -√(4^2 × 5) = -√320

Пояснення: