1. Знайдіть значення кореня: а) √(25∙64) ; б) √(0,16∙0,09) ; в) √(81/144);г) √(18∙32); д)

√160∙√2502. Винесіть множник з-під знака кореня:а) √44; б) √200; в) 0,5√1253. Внесіть множник під знак кореня:а) 3√5; б) -11√7; в) 1/3 √45.4. Спростіть вираз:1) √16а-√100а+√9а; 2) √20-√125+√405.даю 35 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Петровец Анисия.

Відповідь:

а) √(25∙64) = √(5^2∙8^2) = 5∙8 = 40

б) √(0,16∙0,09) = √(16/100∙9/100) = 0,12

в) √(81/144) = √(9^2/12^2) = 9/12 = 3/4

г) √(18∙32) = √(2∙9∙2∙16) = 6∙4∙√2 = 24∙√2

д) √160∙√250 = √(16∙10∙25∙10) = 40∙√10

Винесіть множник з-під знака кореня:

а) √44 = √(4∙11) = 2∙√11

б) √200 = √(4∙50) = 2∙√50 = 2∙5∙√2 = 10∙√2

в) 0,5√125 = 0,5∙5∙√5 = 2,5∙√5

Внесіть множник під знак кореня:

а) 3√5

б) -11√7

в) 1/3 √45 = 1/3∙3∙√5 = √5

Спростіть вираз:

√16А-√100А+√9а = 4√а - 10√а + 3√а = -3√а

√20-√125+√405 = √(4∙5) - √(25∙5) + √(9∙45) = 2√5 - 5√5 + 9√5 = 6√5

Отже, відповіді:

а) 40;

б) 0,12;

в) 3/4;

г) 24∙√2;

д) 40∙√10;

2.а) 2∙√11; б) 10∙√2; в) 2,5∙√5;

3.а) 3√5; б) -11√7; в) √5;

4.1) -3√а; 4.2) 6√5.