Розв'яжіть рівняння 4(2-х²)-3х(х-3)=8+9х-7х² БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО ДАЮ 20 БАЛІВ!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Тұрсынбай Заңғар.

Відповідь:

0=0

Пояснення:

4(2-х²)-3х(х-3)=8+9х-7х²

8-4х²-3х²+9х=8+9х-7х² ( розкриття скобок )

8-7х²+9х=8+9х-7х² ( додання однакових цифр)

-7²+7х²+9х-9х=8-8 ( переставляння цифр, якщо переставляємо одну цифру на іншу сторону то + стає - і навпаки)

0=0

сподіваюся зрозуміло пояснила, якщо не важко - дай корону