Доведіть що не є тотожністю рівність (a-1)² = a²-1;


Ответы на вопрос

Отвечает Маклашова Диана.

Ответ:

a²-2a+1=a²-1

a²-2a-a²=-1-1

-2a=-2

=1

Отвечает Скрынникова Алина.

Оскільки ліва частина не дорівнює правої, рівняння не є тотожністю.

коронууу плиз