Перевір, чи рівність 0,2(t−3)=−(−0,7t)−(0,6+0,5t) є тотожністю? Після тотожних перетворень у

правій частині вийде вираз: Висновок: рівність тотожністю.

Ответы на вопрос

Отвечает Карепанова Ксения.

Ответ:

0,2(t−3)=−(−0,7t)−(0,6+0,5t)

0,2t - 0,6 = 0,7t - 0,6 - 0,5t

0,2t - 0,6 = 0,2t - 0,6

Рівність є тотожністю