Доведи, що рівність (y−5)(y+12)−2=(y+10)(y−3)−32 є тотожністю? Після тотожних перетворень у лівій

частині вийде вираз:

Ответы на вопрос

Отвечает Максотова Акмоншак.

Відповідь: (y−5)(y+12)−2=(y+10)(y−3)−32 

y^2+7y-62=y^2+7y-62

отже, це тотожність

Пояснення: