З двох селищ одночасно вирушили назустріч один одному два пішоходи і зустрілись через 4 год.

Відстань між селищами 60 км. Один з пішоходів пройшов до зустрічі на 6 км більше, ніж другий. Знайдіть швидкість кожного пішохода.​

Ответы на вопрос

Отвечает Леханов Владимир.

Ответ:

6,75 и 8,25 км/ч

Объяснение:

найдем какое расстояние прошел каждый пешеход

(60-6)÷2=27 км второй прошел 27+6=33 км

скорость первого 27/4=6 3/4 км/ч

второго 33/4=8 1/4 км /ч