1. У геометричній прогресії(bn) b1=-1/16, q = 2 Знайдіть четвертий член прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванчиков Миша.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

1. У геометричній прогресії(bn) b1=-1/16, q = 2 Знайдіть четвертий член прогресії.

b₁ = -1/16;       q = 2;        b₄ = ?

Формула:

bn = b₁ * qⁿ⁻¹;

b₄ = -1/16 * 2³

b₄ = -1/16 * 8

b₄ = -1/2.