СРОЧНО скласти рівняння дотичної до графіка функції f(x) у точці х⁰ якщо f(x)=x^2-3x+2 x⁰=1


Ответы на вопрос

Отвечает Яшин Кирилл.

Ответ:

f(x)=x²-3x+2, x0=1

f'(x)=2x-3

f'(1)= 2•1-3= -1

f(1)= 1²-3•1+2=1-3+2=0

y= f(1)+f'(1)(x-x0)= 0+(-1)•(x-1)= -x+1